System Mantis X2
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

System Mantis X2

Indeks: 01857

Cena katalogowa: 549,00 zł Brutto

Nasza cena: 549,00 zł Brutto

446,34 zł Netto

(549,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 549,00 zł
(dnia 02.12.2023)

Matnis

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

System Mantis X2 Shooting Performance

 

System treningowy Mantis X2 Shooting Performance to trenażer strzelecki nowej generacji, który może być używany do broni krótkiej i długiej, wiatrówek oraz replik asg. Po ogromnym sukcesie Mantis X producent nie zaprzestał prac nad ulepszeniem swojego systemu, co zaowocowało powstaniem trenażera nowej generacji Mantis X2. System charakteryzuje się: o 40% mniejsze gabaryty, o 50% niższy ciężar, 3 × dłuższy czas pracy, 4 × szybsza transmisja danych. Mantis X2 to urządzenie, które po zamontowaniu na broni długiej lub krótkiej (na szynie 22 mm Picatinny) analizuje zakres ruchu broni podczas ściągania języka spustowego, wykrywa oddanie strzału oraz w czytelny sposób sygnalizuje popełniane przez nas błędy strzeleckie. System wychwytuje nasze braki i dostarcza cennych wskazówek, które pozwalają poprawić motorykę i technikę strzelania. MantisX to osobisty trener, który skutecznie wspiera trening nawet w warunkach domowych. Urządzenie nie jest zsynchronizowane z tarczą tylko z bronią, na której jest zamocowane, co gwarantuje najwyższą precyzję pomiaru. Do działania systemu Mantis X2, niezbędny jest smartfon/ tablet z zainstalowaną darmową aplikacją (do pobrania na platformę Android oraz IOS). Urządzenie po naładowaniu zapewnia do 20 godzin ciągłej pracy!. Może być ładowane za pomocą ładowarki sieciowej lub przy użyciu power banku. Mantis X2 to skuteczny system treningowy dla początkujących i zaawansowanych strzelców pozwalający błyskawicznie wyłapać popełniane przez nas błędy oraz wskazać skuteczne rozwiązania tych problemów. Najważniejsze zalety systemu treningowego Manis X2: Może być wykorzystywany do wiatrówek, replik asg, markerów RAM, broni krótkiej i długiej do analizy treningu bez strzałowego, analiza i rejestracja danych w czasie rzeczywistym, kompaktowa, wytrzymała konstrukcja montowana na szynie Picatinny 22 mm za pomocą dźwigni QD, dla strzelców prawo i leworęcznych, aplikacja raportuje i zapisuje nasze treningi, ciężar 14 g. Uwaga! Trening strzelecki należy przeprowadzać z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa (B.L.O.S.) Urządzenie może być wykorzystywane wyłącznie podczas treningu bez strzałowego. W zestawie: urządzenie MantisX, kabel micro USB.   Matnis
   01857
   Nowy produkt
   2022-09-26
   644216613328

   Dostawa

   Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

   Zwroty

   Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

   Informacje o zwrocie towaru

   Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

   Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

   Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

   Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

   Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

   Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

   Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

   Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

   Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

   Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

   ZAPISY!