Karabin H&K MR223 A3 16,5" Slim Line Hkey FDE
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Karabin H&K MR223 A3 16,5" Slim Line Hkey FDE

Indeks: 08197

Cena katalogowa: 13 325,00 zł Brutto

Nasza cena: 13 325,00 zł Brutto

10 833,33 zł Netto

(13 325,00 zł szt.)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Karabin H&K MR223 A3 16,5" Slim Line Hkey FDE - opis produktu


H&K MR223 A3 to cywilna wersja karabinu HK416, wprowadzonego na rynek w 2005 roku przez niemiecką firmę Heckler & Koch. Zastosowany system krótkiego skoku tłoka jak i wysoka jakość wykonania broni wpłynęła ma jej wręcz legendarną bezawaryjność oraz zwiększyła jej odporność na trudne warunki atmosferyczne. Nie dziwi więc fakt przygotowania przez firmę Heckler & Koch wersji na rynek cywilny.

H&K MR223 A3 od wersji bojowej (HK416) odróżnia kilka rozwiązań konstrukcyjnych - w tym ta najważniejsza, czyli praca jedynie w wersji samopowtarzalnej (w odróżnieniu od trybu w pełni automatycznego, dostępnego w wersji dla służb mundurowych). Dzięki swej niezawodności chętnie wybierany jest jako broń jednostek specjalnych. A przez to równie chętnie przez sportowców, oczekujących od broni nie tylko wysokich osiągów, ale również ponadprzeciętnej niezawodności.

Karabin H&K Mr223 A3 dostępny jest w trzech wersjach, różniących się długością luf. Najkrótsza wersja z lufą 11 calową, pośrednia z lufą 14,5 cala oraz najdłuższa 16,5 cala. Wersja 14,5 cala to długość typowa dla bojowych karabinków platformy M16/AR15, natomiast najdłuższa jest odpowiednikiem najpopularniejszych wersji cywilnej. Wszystkie modele H&K MR223 A3 niezależnie od długości lufy, posiadają łoże przednie tej samej długości.

Karabin H&K MR223 A3 wyróżnia się wybitną niezawodnością, dzięki systemowi gazowemu - tłokowemu, opracowanemu dla wojska i sprawdzonemu w bojowych warunkach przez lata użytkowania. System gazowy o krótkim skoku tłoka redukuje zanieczyszczenia do minimum. W przypadku używania tłumika, część gazów kierowana jest jednak do komory i na zespół suwadła, co przyczynia się do zabrudzenia wnętrza, jednak w mniejszym stopniu niż ma to miejsce w systemie z bezpośrednim odprowadzeniem gazów na suwadło (DI). Karabin dostępny jest w kolorze czarnym lub RAL8000.

 

Cechy:

  • Swobodnie pływająca lufa - wpływająca na wysoką celność
  • Doskonałe wyniki we wszystkich testach w niesprzyjających warunkach klimatycznych
  • Regulowana długość kolby (sześć pozycji)
  • Technologia G36 gwarantuje wysoki poziom dokładności, działania i obsługi
  • Smukły chwyt przedni z gniazdami montażowymi HKey (uwaga - pomimo podobieństwa TO NIE JEST Keymod)
  • Twarda chromowana lufa

Kaliber:

5,56x45 / 223 Rem

Długość lufy:

420 mm / 16,5 cala

Długość całkowita:

852 / 948 mm

Skok gwintu:

1:7

Osada:

syntetyczna

Pojemność magazynka:

2 / 5/ 10 / 20 / 30 nabojowe w zależności od wersji

Mechanizm spustowy:

-

Przyrządy celownicze:

tak

Waga:

3,89 kg

 

 

Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.


08197
Nowy produkt
2024-02-15
08197

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!