Karabin Daniel Defense MK12 18"
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Karabin Daniel Defense MK12 18"

Indeks: 00953

Cena katalogowa: 14 500,00 zł Brutto

Nasza cena: 14 500,00 zł Brutto

11 788,62 zł Netto

(14 500,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 14 500,00 zł
(dnia 28.02.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Karabin Daniel Defense MK12

 

Karabinek Daniel Defense Mk12 daje Ci możliwość oddania każdego strzału z najwyższą precyzją, której zaufały najbardziej elitarne siły specjalne wojsk USA. Karabin zbudowany jest z najtrwalszych elementów wykorzystywanych przez Daniel Defense, został on sprawdzony przez najbardziej elitarne siły specjalne US SOCOM. Karabinek wyposażony jest w 18” kutą na zimno lufę o grubym profilu S2W. Kucie na zimno zmienia strukturę stali, zwiększając jej wytrzymałość i wydłużając żywotność lufy karabinu. Lufa wykonana została ze stali nierdzewnej aby uzyskać jak najwyższą precyzję strzału. Zastosowany został gwint 1:7 przeznaczony do amunicji z ciężką kulą, która przy tej długości lufy zapewni optymalne parametry balistyczne oraz stabilizację lotu pocisku. Lufa zakończona jest gwintem 1/2x28” na urządzenie wylotowe, z fabrycznie zamontowanym tłumikiem płomienia typu A2. 12" łoże w systemie Picatinny zaprojektowane do przetrwania najtrudniejszych warunków. Zastosowanie tego sposobu montażu zapewnia karabinkowi kompatybilność z największą ilością akcesoriów dostępnych na rynku. Łoże pokryte jest wytrzymałą anodyzowaną czarną powłoką. Zastosowanie 12" łoża przy karabinowym systemie gazowym pozwala na łatwy dostęp do gas block-u i zachęca do wymiany go na regulowany, aby maksymalnie wykorzystać możliwości karabinu. Komora zamkowa oraz spustowa karabinka pokryta jest anodą. Anodyzacja polega na elektrochemicznym utrwaleniu powłoki, co czyni ją bardzo trwałą na negatywne skutki oddziaływania warunków atmosferycznych. Karabinek fabrycznie wyposażony jest w dwuoporowy spust Geissele SSA, który został stworzony do strzelań precyzyjnych w ciężkich warunkach. Kolba oraz chwyt pistoletowy został wykonany przez Daniel Defense według indywidualnego projektu połączenia trwałości kompozytu i przyczepności santoprenu. Kolba posiada 6 stopni długości. Karabinek posiada wbudowane systemy montażowe QD do założenia zawieszenia taktycznego. System QD polega na możliwości szybkiego wpinania oraz wypinania zaczepu zawieszenia z gniazda. Umiejscowienie są one na kolbie po lewej oraz prawej stronie oraz w tylnej części komory spustowej. Karabinek jest kompatybilny z wszystkimi konstrukcjami oraz akcesoriami w standardzie MIL-SPEC.

 

Kaliber:

5,56x45

Długość lufy:

457,2mm

Długość całkowita:

962mm

Skok gwintu:

1:7

Osada:

Kolba i chwyt produkcji Daniel Defence

Pojemność magazynka:

32

Mechanizm spustowy:

Geissele SSA

Przyrządy celownicze:

Waga:

3360g

 

 

Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.

00953
Nowy produkt
2022-09-26
00953

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!