Karabin JP 15 Match Ready Rifle 18"
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Karabin JP 15 Match Ready Rifle 18"

Indeks: 01326

Cena katalogowa: 16 490,00 zł Brutto

Nasza cena: 16 490,00 zł Brutto

13 406,50 zł Netto

(16 490,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 16 490,00 zł
(dnia 27.05.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Karabin JP Enterprises JP-15 Match Ready Rifle 18"

 

Seria karabinów Ready Rifle to broń w konfiguracji najbardziej popularnej z asortymentu JP. W ofercie znajdują się karabinki z przeznaczeniem sportowym, taktycznym oraz myśliwskim w najlepszej specyfikacji oraz na najlepszych podzespołach jak na JP przystało. Dzięki programowi Ready Rifle znacznie zmniejszono czas oczekiwania na zamówioną broń. JP 15 MRR (Match Ready Rifle) jest karabinem przygotowanym do zawodów. Można nawet założyć, że do wygrywania zawodów. Wygląda całkiem normalnie. Tradycyjna, aerowska komora zamkowa i spustowa, długa rurowa osłona lufy, standardowa kolba Magpul i chwyt pistoletowy JP. Jedynym wyróżnieniem jest duże urządzenie wylotowe JP ze stali nierdzewnej połączone z lufą praktycznie bezśladowo. Jak wszystko w JP, istota doskonałości tkwi w środku. W efekcie otrzymujemy jeden z najdokładniejszych karabinów fabrycznych, pomimo że nie jest to karabin precyzyjny do strzelań na dalekie odległości. W JP 15 MRR mamy suwadło LMOS (Low Mass Operating System) z dostosowanym do niego urządzeniem powrotnym. Ponieważ jest to karabin sportowy, podstawowym kryterium kompilacji była szybkość działania i celność broni w kolejnych strzałach. Ograniczenie masy części ruchomych w sposób oczywisty wpływa na redukcję siły odrzutu i podrzutu broni. Regulator gazowy JP pozwala bardzo dokładnie dozować energię niezbędną do wykonania pracy suwadła i dostosować ustawienie do używanej przez nas amunicji. Karabin JP 15 MRR, jako broń przystosowana do bardzo intensywnych strzelań, jest wyposażony w świetną lufę JP Suprmatch z radiatorem JP Thermal Dissipator odprowadzającym ciepło. Urządzenie spustowe nie wymaga praktycznie żadnych ingerencji, jak cały karabin jest przystosowane i gotowe do pracy. JP 15 MRR pozostaje zupełnie normalnym aerem o przemyślanej konstrukcji i doskonałym wykonaniu.


Kaliber:

5,56x45

Długość lufy:

457.2mm

Długość całkowita:

978mm

Skok gwintu:

1/8

Osada:

Chwyt pistoletowy hogue pistol grip, kolba regulowana ace skeletonized

Pojemność magazynka:

 

Mechanizm spustowy:

 

Przyrządy celownicze:

 

Waga:

3500g

 


Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.

01326
Nowy produkt
2022-09-26
01326

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!