Karabin JP 15 PL 16"
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Karabin JP 15 PL 16"

Indeks: 06563

Cena katalogowa: 13 490,00 zł Brutto

Nasza cena: 13 490,00 zł Brutto

10 967,48 zł Netto

(13 490,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 13 490,00 zł
(dnia 26.05.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Karabin   JP 15 PL 16"


Najnowsza i wyjątkowa odsłona wysokiej jakości karabinka JP Enterprises, dostępna wyłącznie u nas i zrobiona na nasze zapotrzebowanie. Karabinek JP 15 PL jest dedykowany do strzelców o zacięciu taktycznym, dla których „standardowe” JP wyposażone w charakterystyczne, okrągłe łoże stanowiły ograniczenie ze względu na zastosowany system mocowania dodatkowego wyposażenia. Bazuje ona na śrubach wkręcanych w łoże i ogranicza możliwość stosowanych dodatków wyłącznie do JP lub stosowanie przejściówek, które z kolei zwiększają masę i rozmiary broni. Wychodząc naprzeciw potrzebom strzelców taktycznych, wspólnie z firmą JP, skonfigurowaliśmy karabinek wyposażony w unikalne łoże JP, ale wyposażone w system mocowania M-LOK, kształtem zbliżone do popularnych łóż karabinków AR. Na górnej powierzchni łoża wykonana jest szyna Picatinny, dzięki czemu użytkownik zyskuje dodatkowe miejsce do mocowania akcesoriów. Nowe łoże charakteryzuje się bardzo niskim profilem, dzięki czemu zapewnia wygodny i łatwy chwyt. Dla poprawy przyczepności pokryte jest ono antypoślizgową fakturą powstającą w procesie obróbki mechanicznej. W JP-15 PL zastosowano 14,5-calową lufę Supermatch z gwintem o skoku 1:8 i komorą nabojową Wylde. Na końcu lufy zakołkowany jest trójszczelinowy tłumik płomienia JP. Karabinek ma system gazowy długości MID z regulowanym blokiem gazowym JP. W JP 15 PL zastosowano zespół ruchomy z suwadłem JP FMOS™ Bolt Carrier Group z ulepszonym zamkiem JP EnhancedBolt oraz standardowe urządzenie powrotne AR-15, czyli buffer ze sprężyną, a także również standardowoą, jednostronną rękojeść przeładowania. Chwyt karabinka to gumowy, ergonomiczny JP Custom Logo Pistol Grip z firmy Hogue, podobnie zresztą, jak kolba. Broń wyposażono w jednooporowy, regulowany spust z serii JP EZ Trigger™ System, charakteryzujący się bardzo krótką drogą, wyraźnym i niewielkim oporem oraz minimalnym resetem.

 

Kaliber:

5,56x45

Długość lufy:

406mm

Długość całkowita:

863,6mm

Skok gwintu:

1/8

Osada:

Chwyt pistoletowy a2, kolba regulowana

Pojemność magazynka:

 

Mechanizm spustowy:

Jednostopniowy jp ez trigger fire control, regulowany, opór spustu 1.6-1.8kg

Przyrządy celownicze:

 

Waga:

3000g

  


Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.

06563
Nowy produkt
2022-09-26
06563

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!