Karabin CZ Bren 2MS 16,5"
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Karabin CZ Bren 2MS 16,5"

Indeks: 06247

Cena katalogowa: 10 900,00 zł Brutto

Nasza cena: 10 680,00 zł Brutto

8 682,93 zł Netto

(10 680,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 10 680,00 zł
(dnia 22.04.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Karabin CZ Bren 2MS 16,5"

 

Cywilna wersja jednego z najpopularniejszych karabinków szturmowych stworzonych w trakcie ostatnich lat. Karabinek samopowtarzalny CZ BREN 2Ms wywodzi się w bezpośredniej linii od niezwykle udanego modelu BREN 805, będąc jego unowocześnioną wersją. Zmiany objęły zarówno elementy odpowiadające za ergonomię obsługi jak i odciążenie całej konstrukcji. Modyfikacji uległ również mechanizm spustowy, który uproszczono dla uzyskania zwiększonej niezawodności. Wersja w kalibrze .223 Remington. Lufa wykonana została w technologii kucia na zimno, co gwarantuje jej wysoką precyzję jak i trwałość. Na jej końcu naniesiony został gwint 1/2"×28 UNEF wyposażony fabrycznie w trzyramienny tłumik płomienia. CZ BREN 2 Ms .223 może jednak z łatwością zostać wyposażony w kompensatory oraz moderatory dźwięku kompatybilne z popularną platformą AR-15. Warto jednak w tym miejscu zaznaczyć, że karabinek wykazuje się wyjątkowo mało odczuwalnym odrzutem, zatem strzela się z niego komfortowo nawet z fabrycznym urządzeniem wylotowym. CZ BREN Ms 2 jak przystało na nowoczesny karabinek, charakteryzuje się modułową, podatną na modyfikacje konstrukcją. Broń została wyposażona w grzbietową szynę Picatinny umożliwiające montaż optyki oraz fabrycznych przyrządów celowniczych. Wymienne łoże wyposażone w szyny standardu M-LOK pozwolą natomiast na instalację chwytu przedniego oraz elektroniki - laserowego wskaźnika celu czy latarki taktycznej. Składana, regulowana kolba pozwala na łatwy transport, operowanie w ciasnych przestrzeniach oraz idealne dopasowanie do preferencji strzelca.

 

Kaliber:

223Rem.

Długość lufy:

425mm

Długość całkowita:

Skok gwintu:

Osada:

Polimerowa regulowana/składana  kolba z regulowaną baką policzkową i chwyt pistoletowy

Pojemność magazynka:

10

Mechanizm spustowy:

Przyrządy celownicze:

Składane Mechaniczne przyrządy celownicze

Waga:

3450g

 

 

Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.

06247
Nowy produkt
2023-06-14
06247

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!