Książka Pierwsza pomoc na polowaniu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Książka Pierwsza pomoc na polowaniu

Indeks: 00219

Cena katalogowa: 44,00 zł Brutto

Nasza cena: 44,00 zł Brutto

41,90 zł Netto

(44,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 44,00 zł
(dnia 23.06.2024)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Książka PIERWSZA POMOC NA POLOWANIU


Książka ta zawiera wiele cennych rad dotyczących bezpieczeństwa na łowach, których przyswojenie i przestrzeganie przyczyni się do uniknięcia wielu groźnych wypadków, urazów oraz związanych z nimi obrażeń ciała myśliwych. Stanu nagłego zagrożenia zdrowia i życia można doświadczyć w każdej chwili, również na polowaniu. Bywa on wynikiem zaostrzenia chorób przewlekłych dotykających myśliwych albo przejawem niespodziewanego ostrego schorzenia, z nagłym zatrzymaniem krążenia włącznie. Udzielenie wówczas pierwszej pomocy stanowi obowiązek każdego uczestnika łowów. Autorzy publikacji wnikliwie omawiają metody postępowania w takim przypadku zgodnie z najnowszymi wytycznymi Polskiej Rady Resuscytacji. Opis został wzbogacony o ryciny i schematy, które pomagają w zrozumieniu tekstu. Autorzy: Darewicz Janusz, Darewicz Marta, 84 Strony

BP
00219
Nowy produkt
2022-09-26
9788364843303

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!