Modulator Ase Utra Jet-Z CQBS .223 1/2x28
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Modulator Ase Utra Jet-Z CQBS .223 1/2x28

Indeks: 03926

Cena katalogowa: 1 739,00 zł Brutto

Nasza cena: 1 739,00 zł Brutto

1 413,82 zł Netto

(1 739,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 1 739,00 zł
(dnia 13.06.2024)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Modulator Ase Utra Jet-Z CQBS .223 1/2x28

 

Tłumiki Ase Utra tworzone są z najbardziej trwałych i odpornych materiałów. Proces produkcji odbywa się za pomocą obróbki CNC dzięki czemu uzyskujemy nie tylko doskonałą precyzję wykonania elementów, ale również niespotykaną dotąd powtarzalność każdego egzemplarza. Cechy charakterystyczne naszych produktów to: Doskonała proporcja wielkości do właściwości tłumiących. Lekka kompaktowa konstrukcja. Wyjątkowa wytrzymałość mechaniczna i odporność na warunki zewnętrzne. Tłumik jet-Z ™ CQB i CQBS redukuje poziom ciśnienia akustycznego o 28-32 dB (A) (w zależności od kalibru i miejsca pomiaru). Oprócz redukcji sygnatury dźwiękowej tłumik zmniejsza również odrzut. Dodatkową korzyścią jest eliminacja widocznego błysku wylotowego. Szczególną uwagę wart zwrócić na jego rozmiar, solidną budowę i wydajność.  Karabiny testowane z tłumikiem jet-Z ™ CQB i CQBS są zgodne z nowym osobistym limitem narażenia na hałas ustanowionym przez Dyrektywę Europejską. Ponadto dostępne są różne mocowania tłumika płomienia klasyczny gwint lub system szybkiego montażu Bore Lock, które umożliwiają dostosowanie tłumika do kilku karabinów. To obniża twoje koszty, ponieważ możesz mieć jeden tłumik, który będzie pasował do twoich karabinów. Dane techniczne: Kaliber: max. 5,6 mm, Poziom tłumienia dźwięku: 23 - 25 dB, Masa: 420g, Długość: 125mm, Średnica: 40mm, Zachodzi na lufę: 32mm, Producent: Ase Utra, Finlandia.

Ase Utra
03926
Nowy produkt
2022-09-26
03926

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!