Modulator A-Tec CMM-6 .22LR 1/2x20 UNEF
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Modulator A-Tec CMM-6 .22LR 1/2x20 UNEF

Indeks: 09224

Nasza cena: 549,00 zł Brutto

446,34 zł Netto

(549,00 zł szt.)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Modulator A-Tec CMC-6 .22LR 1/2-20  - opis produktu


A-Tec CMM-6 Rimfire .22 1/2"-20 UNF to modułowy tłumik przeznaczony do broni .17 HMR i .22 LR.
Tłumik CMM-6 Rimfire ma aluminiową konstrukcję, ważącą 130 g, dzięki czemu nie zmienia odczuwalnie wyważenia broni. CMM-6 Rimfire ma wartość tłumienia — 22 db, co sprawia, że dźwięk wystrzału .22LR można porównać do klaśnięcia w dłonie. Wielu użytkowników potwierdza, że głośniejszy od wytłumionej .22LR jest wystrzał z wiatrówki sprężynowej.
Tłumik dźwięku poprawia komfort użytkowania broni, chroni nasz słuch przed hałasem, a także odczuwalnie redukuje odrzut broni.
Tłumik doskonale sprawdza się podczas strzelania na strzelnicach znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie osiedli mieszkalnych. A-Tec CMM-6 Rimfire ma średni.a wielkość (182 mm) i nie zmienia wyważenia broni (wydłuża broń o 170 mm). Mże być z powodzeniem stosowany na pistoletach, repetierach oraz karabinkach semi-auto. Tłumik wytrzymuje wszystkie kalibry bocznego zapłonu i może być używany do amunicji standardowej oraz mocniejszej o prędkości powyżej 340 m/s. Podobnie jak inne tłumiki z serii CMM, ten model również jest rozbieralny i ma modułową budowę, dzięki czemu strzelec może dostosować jego długość w zależności od kalibru broni. W modułowej konstrukcji tłumika możemy wyróżnić podstawę z gwintem 1/2"-20 UNF (do nakręcania na lufę) oraz rozkręcane aluminiowe bloki (komory). Dzięki takiej budowie możemy dokładnie wyczyścić wszystkie elementy tłumika. Przeznaczony do broni z gwintem 1/2"-20 UNF.

Cechy:

  • Wytrzymuje wszystkie kalibry .22 LR
  • Rozbieralna modułowa konstrukcja umożliwiająca czyszczenie
  • Przeznaczony do broni bocznego zapłonu oraz karabinków pneumatycznych
  • Redukuje ryzyko szkodzenia słuchu podczas strzelania,
  • Zmniejsza hałas na strzelnicy,
  • Efektywnie obniża odrzut broni,
  • Zapewnia komfort podczas strzelania
  • Łatwa regulacja długości tłumika w zależności od kalibru broni

Specyfikacja techniczna:
 
Kaliber: .22 Long K (mm)
Typ gwintu: 1/2-20
Typ materiału: aluminium
Masa: 130g
Średnica: 30mm
Wysokość całkowita: 182cm

A-Tec
09224
Nowy produkt
2024-01-17
7072891000646

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!