Micro Tool Real Avid Glock 2w1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Micro Tool Real Avid Glock 2w1

Indeks: 08761

Cena katalogowa: 109,00 zł Brutto

Nasza cena: 109,00 zł Brutto

88,62 zł Netto

(109,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 109,00 zł
(dnia 30.05.2024)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Micro Tool RealAvid Glock 2w1

 

2-in-1 Tool For Glock to poręczne narzędzie, dedykowane do pistoletów Glock. Wyposażono je w wybijak do pinów oraz klucz umożliwiający wymianę muszki. Dzięki niewielkim rozmiarom i wyposażeniu w kółko do kluczy można je z łatwością przenosić jako element zestawu EDC. Narzędzie wykonane zostało w całości z wytrzymałej, obrabianej maszynowo stali. Nakrętka z kółkiem do kluczy umożliwia przenoszenie go w formie breloka, a także zabezpiecza nieużywaną aktualnie końcówkę i zapewnia wygodny chwyt. Centralną część chwytu i nakrętki pokryto antypoślizgową fakturą.Wybijak o grubości 3 mm pasuje do wszystkich wykorzystywanych w pistoletach Glock pinów, i umożliwia szybkie rozłożenie broni do czyszczenia lub naprawy.Magnetyczny klucz umożliwia montaż i demontaż większości muszek do pistoletów Glock, zarówno standardowych jak i innych producentów. Wykonany ze stali, wymiary: 104x12mm

Real Avid
08761
Nowy produkt
2022-09-26
813119012693

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!