Osada Magpul Hunter Ruger 10/22
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Osada Magpul Hunter Ruger 10/22

Indeks: 01255

Cena katalogowa: 958,00 zł Brutto

Nasza cena: 958,00 zł Brutto

778,86 zł Netto

(958,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 958,00 zł
(dnia 24.07.2024)

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Osada Magpul Hunter Ruger 10/22

 

Hunter X-22 od firmy Magpul to nowoczesna osada do karabinu Ruger 10/22, zwiększająca wygodę i możliwości korzystania poprzez szereg usprawnień względem oryginalnej osady. Jest gotowa do instalacji prosto po wyciągnięciu z pudełka - nie wymaga dodatkowych przeróbek mechanizmów broni ani samej osady. Osada wykonana została ze wzmacnianego polimeru. Zapewnia to zarówno wyjątkową wytrzymałość, jak i niską wagę. Gruba, wymienna stopka kolby (możliwość regulacji długości dzięki dołączonym dystansom) oraz ergonomiczny chwyt pod kątem 60° znacznie poprawiają komfort obsługi karabinu. Wymienna baka umożliwia dostosowanie wysokości linii celowania do wykorzystywanej optyki i preferencji użytkownika. W przedniej części chwytu umieszczono otwory montażowe systemu M-LOK (3 na każdym boku i 2 na spodzie osady), umożliwiające zastosowanie szerokiej gamy akcesoriów, np. dwójnogu. Po obu stronach kolby znajduje się zabezpieczony zaślepką otwór na dodanie zaczepu QD, oraz pętle do pasów o szerokości do 1-1/4 cala. Daje to możliwość wygodnego zamontowania pasa nośnego dla strzelców prawo i lewo ręcznych. Cechy: Kompatybilna z karabinkiem Ruger 10/22. Wykonanie ze wzmacnianego polimeru. Regulowana stopka kolby, wymienne dystanse w zestawie. Otwory montażowe M-LOK na bokach i spodzie osady. Montaż QD do zawieszenia. Pętle do pasa nośnego o szerokości do 1-1/4".

Magpul
01255
Nowy produkt
2022-09-26
840815101185

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!