Pistolet Walther PDP FS 4,5" OR
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Pistolet Walther PDP FS 4,5" OR

Indeks: 01982

Cena katalogowa: 3 840,00 zł Brutto

Nasza cena: 3 840,00 zł Brutto

3 121,95 zł Netto

(3 840,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 3 840,00 zł
(dnia 13.06.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Pistolet Walther PDP FS 4,5" OR - opis produktu


Pistolet Walther PDP FS 4,5" to idealny wybór dla służb mundurowych oraz dla osób szukających wygodnego i niezawodnego pistoletu do strzelectwa taktyczno-obronnego, strzelań dynamicznych, czy zwykłego hobbystycznego użytku. Pistolety Walther PDP oferują modułowość, świetną ergonomię chwytu, znakomity spust oraz fabryczne podcięcie zamka do montażu kolimatora. Dzięki większemu chwytowi, o 8 mm dłuższemu niż wersja kompaktowa, zapewnia on dodatkowy komfort oraz możliwość załadowania trzech dodatkowych naboi do magazynka, zwiększając jego pojemność do 18 sztuk. PDP jest najbardziej modułową i wszechstronną ofertą pistoletów jakie kiedykolwiek zaprojektowanym przez Walthera. Dostępne w dwóch rozmiarach szkieletu (Compact i Full Size) i trzem długościom lufy można wybrać pistolet do konkretnych potrzeb. Dodatkowo konstrukcja pistoletów Walther PDP zapewnia kompatybilność zamków o rożnych długościach zarówno ze szkieletami Compact jak i Full Size, nawet jeśli dana konfiguracja nie jest oferowana fabrycznie. Pistolety Walther PDP wyposażono w wyjątkowy system spustowy Performance Duty Trigger 25 N, który charakteryzuje się krystalicznie czystym przełamaniem, co znacząco ułatwia pracę i poprawia kontrolę nad bronią. Krótki reset spustu gwarantuje stałą wydajność przy każdym strzale, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa, ponieważ pistolet posiada wskaźnik załadowanej komory oraz spust z dodatkowym elementem, który zwalniana blokadę iglicy dopiero po naciśnięciu spustu. Ergonomia tego modelu jest rewolucyjna. PDP intuicyjnie podąża za centralnym polem widzenia strzelca, optymalny kąt chwytu oraz odpowiednie rozłożenie masy i balans zapewniają komfort i naturalność celowania. Dzięki teksturze Performance Duty Texture, pistolet zapewnia doskonałą przyczepność i pewny chwyt, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych lub podczas używania rękawic.

Cechy:

 • Wysokiej jakości mechanizm spustowy Performance Duty Trigger - Najlepszy w swojej klasie spust z przyjemnym przełamaniem przy 25 N i krótkim resetem, zapewnia niezrównaną powtarzalność i celność każdego strzału.
 • Ergonomia i intuicyjna celność - zoptymalizowany kąt chwytu, rozkład masy i wyważenie sprawiają, że wejście na cel jest intuicyjnie i szybkie
 • Tekstura Performance Duty - zapewnia wyjątkową przyczepność w każdych warunkach, zarówno w rękawicach lub bez nich. Opracowana w celu zapewnienia wysokiej jakości, ale funkcjonalnego, pewnego chwytu. Odpowiednio dobrany kształt nie powoduje podrażnień skóry ani odzieży użytkownika.
 • Wymienne okładziny chwytu - Doskonały komfort chwytu dzięki możliwości dostosowania chwytu do objętości dłoni za pomocą wymiennych okładzin tylnych w trzech rozmiarach.
 • Żłobienia zamka SuperTerrain Serrations - specjalnie zaprojektowane żłobienia na przedniej i tylnej części zamka pozwalają na szybsze i łatwiejsze operowanie pistoletem. Ułatwia to również manipulację z zamontowanymi celownikami optycznymi lub mechanicznymi przyrządami, w każdych warunkach pogodowych, w rękawicach lub bez.
 • Optic Ready - Wszystkie modele PDP są gotowe do montażu optyki z niską platformą montażową dla najlepszego naturalnego celowania, również w układzie co-witness.
 • Ergonomia Red Dot - Niewielkie rozszerzenie w dolnej części chwytu daje palcowi dodatkowe podparcie, co przekłada się na optymalną kontrolę broni i celność.
 • Modułowość platformy Walther PDP - konstrukcja pistoletów Walther PDP zapewnia kompatybilność zamków o rożnych długościach zarówno ze szkieletami Compact jak i Full Size, co pozwala na przekładanie tych elementów w razie potrzeby.
 • Niezawodność - Innowacyjna stopniowana komora Walthera zapewnia większą wydajność i niezawodność każdej amunicji. Komora stopniowana wytwarza wyższą energię wylotową i zmniejsza zanieczyszczenie broni.
 • Bezpieczeństwo - Wskaźnik załadowanej komory pozwala na szybką ocenę stanu broni. Ponadto, zabezpieczenie spustu i zabezpieczenie iglicy zapewniają jeszcze większe bezpieczeństwo użytkownika.
 • Obustronna dźwignia zwalniania magazynka - Przekładalny zatrzask magazynka umożliwia strzelcowi dostosowanie manipulatora do użytku lewo- lub praworęcznego.
 • Obustronna dźwignia zwalniania zamka - Ułatwia obsługę i wygodne manipulowanie zarówno użytkownikom lewo- i praworęcznym.
 • Szyna montażowa MIL-STD-1913 - Pozwala na wygodne zamocowanie pod pistoletem latarek lub celowników laserowych.


Specyfikacja techniczna:

Kaliber: 9x19mm
Długość lufy: 115 mm - 4,5"
Długość całkowita: 198 mm
Mechanizm spustowy: Bijnikowy
Przyrządy celownicze: mechaniczne, polimerowe
Pojemność magazynka: 18 sztuk
Waga: 715 g

Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.

Walther
01982
Nowy produkt
2022-09-26
01982

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!