Pistolet IWI Masada OR 4,1" OD Green
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Pistolet IWI Masada OR 4,1" OD Green

Indeks: 07398

Cena katalogowa: 3 500,00 zł Brutto

Nasza cena: 3 500,00 zł Brutto

2 845,53 zł Netto

(3 500,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 3 500,00 zł
(dnia 13.06.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Pistolet IWI Masada OR 4.1” OD Green - opis produktu

 

Pistolet IWI Masada OR 4.1” OD Green to pistolet bezkurkowy z polimerowym szkieletem, który został opracowany aby sprostać wymaganiom nowoczesnego pola walki dzięki najnowszym rozwiązaniom technicznym. To znacznie więcej niż kolejny pistolet bezkurkowy. Masada posiada poligonalną lufę, która charakteryzuje się zwiększoną trwałością oraz zdolnością nadawania większych prędkości początkowych niż lufy bruzdowe. Obustronne manipulatory - dźwignia zrzutu zamka, zwalniacz magazynka, i ulepszona ergonomia zapewniają naturalny i instynktowny chwyt. Trzy wymienne nakładki chwytu w połączeniu z głębokim ogonem typu beavertail gwarantują, że Masada będzie idealnie pasować do każdego rozmiaru dłoni użytkownika. Szkielet Masady wykonana jest z trwałych, odpornych na uderzenia polimerów wzmocnionych włóknem szklanym.  Jak każda broń IWI, została zbudowana tak, aby spełniać wojskowe normy wytrzymałościowe oraz przeciążenia w nawet ekstremalnie trudnych warunkach środowiskowych. Masada wykorzystuje modułową obudowę mechanizmu spustowego wykonaną z wysokogatunkowej stali, którą można łatwo demontować, co ułatwia konserwację. Spust Masady został zaprojektowany tak, aby zwiększyć celność i bezpieczeństwo strzelca. Język o wadze 6lb (2,7kg) charakteryzuje się czystym, wyraźnym przełamaniem i dobrze wyczuwalnym resetem. Dzięki wbudowanemu zabezpieczeniu spustu, użytkownik ma gwarancję, że broń nie wystrzeli bez jego intencji. Pistolet "Masada" to konstrukcja przystosowana do montażu optyki firm takich jak Trijicon, Vortex, Leupold i Sig. Rozpowszechniony już na rynku system montażu bazujący na wymiennych blaszkach umożliwia bardzo wygodne i stabilne zamontowanie kolimatora bezpośrednio na zamku pistoletu.


Specyfikacja techniczna:

Kaliber: 9x19mm
Długość lufy: 104mm
Długość całkowita: 188mm
Skok gwintu: 1:10”RH
Osada: polimer 
Pojemność magazynka: 10/17
Przyrządy celownicze: stałe
Waga: 640g 


Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.IWI
07398
Nowy produkt
2022-10-07
07398

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!