Pistolet Laugo Arms Alien Performance + Retro Kit
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Pistolet Laugo Arms Alien Performance + Retro Kit

Indeks: 04575

Cena katalogowa: 25 900,00 zł Brutto

Nasza cena: 25 900,00 zł Brutto

21 056,91 zł Netto

(25 900,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 25 900,00 zł
(dnia 17.04.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Pistolet Laugo Arms Alien Performance + Retro Kit

 

Pistolet Laugo Arms ALIEN Performance to wyjątkowa konstrukcja stworzona przez czeskiego konstruktora Jana Lucansky’ego. Jego oficjalna światowa premiera odbyła się na targach IWA w Marcu 2019 i od razu wzbudził ogromne zainteresowanie. Pistolet firmy Laugo Arms Czechoslovakia jest konstrukcją, która nie idzie na kompromisy. Żywiołem ALIEN’a jest rywalizacja i każdy jego element przygotowano do osiągania najlepszych wyników na treningach i zawodach. W tym celu: oś lufy jest najniżej położona względem konkurencyjnych pistoletów, co minimalizuje podrzut lufy i zapewnia łatwy do kontroli impuls odrzutu, lufa jest nieruchoma i ma zwiększony profil, co zapewnia bardzo dobrą celność, pistolet działa w oparciu o odprowadzanie gazów przez boczny otwór z lufy, a mechanizm został tak skonstruowany, aby umożliwić strzelcowi szybszy powrót na cel, strzelec samodzielnie może wymienić górną szynę na wersję z mechanicznymi przyrządami celowniczymi lub kolimatorem, kolimator na szynie pozostaje nieruchomy podczas strzelania, pistolet jest precyzyjnie frezowanany na obrabiarkach CNC, co zapewnia doskonałe spasowanie. Wersja ALIEN Performance zostala przygotowana do startów w IPSC Production. Dzięki konwersji Alien Retro Kit możliwe stają się starty w konkurencji Production Optics. Pistolet Alien w wersji Performance posiada w zestawie: cordurowa walizka Eleornis, jedna górna szyna z przyrządami mechanicznymi, 2 magazynki o pojemności 17 nabojów, zestaw do czyszczenia i konserwacji wraz ze zbijakiem.

   

Kaliber:

9x19mm

Długość lufy:

124mm

Długość całkowita:

203mm

Skok gwintu:

Osada:

Polimer

Pojemność magazynka:

17

Mechanizm spustowy:

SA

Przyrządy celownicze:

Mechaniczne, światłowodowa muszka

Waga:

1121g

 

 

Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.

04575
Nowy produkt
2022-11-15
04575

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!