Pistolet Beretta 92G Elite LTT
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Pistolet Beretta 92G Elite LTT

Indeks: 012128

Cena katalogowa: 7 150,00 zł Brutto

Nasza cena: 7 150,00 zł Brutto

5 813,01 zł Netto

(7 150,00 zł szt.)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Pistolet Beretta 92G Elite LTT - opis produktu


Pistolet Beretta 92G Elite LTT to nowoczesny pistolet samopowtarzalny będący wynikiem współpracy koncernu Beretta i amerykańskiej firmy Langdon Tactical, która specjalizuje się w szkoleniach strzeleckich, consultingu i produkcji customowych części do broni krótkiej. W pistolecie Beretta 92 G Elite LTT zastosowano portowany zamek z modelu M9A3 z przednim i tylnym żebrowaniem, ułatwiającym przeładowania i kontrolę komory nabojowej. Szkielet zapożyczono z wojskowego pistoletu M9A1, dlatego na broni możemy zamontować latarkę, trenażer Mantis lub dociążnik. Rękojeść poddano modyfikacji, czego wynikiem jest poszerzone gniazdo magazynka oraz nowy design ryflowania z przodu i tyłu chwytu. W pistolecie zastosowano odchudzone okładziny z laminatu G10, zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę VZ. W odróżnieniu od tradycyjnej Beretty 92 w modelu LTT zastosowano lufę ze stali nierdzewnej o długości 119 mm, którą wykończono techniką piaskowania. Powiększona korona chroni lufę przed uszkodzeniem i utratą celności. Klasyczne przyrządy celownicze zastąpiono sportową muszką ze światłowodem oraz ryflowaną szczerbiną z kwadratowym okienkiem. Wysoki profil szczerbiny pozwala na jednoręczne przeładowanie pistoletu o elementy wyposażenia. Pistolet wyposażono w powiększony zatrzask magazynka i szkieletowy kurek.


Specyfikacja techniczna:

Kaliber
: 9x19mm
Długość lufy: 4,7"
Długość całkowita: 211mm
Pojemność magazynka: 18 szt
Mechanizm spustowy : DA/SA 
Przyrządy celownicze: światłowodowa muszka, stalowa szczerbinka
Waga: 986g 


Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.


Beretta
012128
Nowy produkt
2024-05-29

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!