Pistolet Sig Sauer P365 XL MS
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Pistolet Sig Sauer P365 XL MS

Indeks: 06934

Cena katalogowa: 5 200,00 zł Brutto

Nasza cena: 5 200,00 zł Brutto

4 227,64 zł Netto

(5 200,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 5 200,00 zł
(dnia 27.09.2023)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Pistolet Sig Sauer P365 XL MS

 

Powiększony wariant znanego pistoletu przeznaczonego od EDC noszonego w ukryciu w charakterze broni do samoobrony. Model P365XL stanowi idealne połączenie niewielkich wymairów oraz kształtu ułatwiającego ukrycie i dobycie broni bez ryzyka zaczepienia o ubranie z wygodą strzelalnia z pistoletów ,,pełnowymiarowych" oraz dużą pojemnością magazynka, wynoszą 12+1. Broń wyposażona jest w lufę o długości 3,7", co ma bezpośrednie przełożenie na poprawę celności, zasięg ognia skutecznego oraz kontrolę broni podczas strzelania. Aby zwiększyć komfort użytkowania w P365XL powiększono i przeprojektowano chwyt- jest on dłuższy, pokryty tekstrurą wyraźnie poprawiającą przyczepność dłoni, a dodatkowo wyposażono go w charakterystyczny, przedłużony ''beavertail''. Aby ułatwić i przyspieszyć wymainę magazynków w chwycie wykonano delikatny lejek. Przy zastosowaniu magazynka o pojemności 12szt. amunicji całkowita wysokość pistoletu w porównaniu w domdelem P365 wzrosła jedynie o 1/2". Standardowo P365XL wyposażono w przyrządy składające się ze stalowej muszki z kropką i kapsułką trytową oraz również stalowej szczerbiny, także wyposażonej w kropkii trytowe kapsułki. Szczerbina umieszczona jest na płytce zakrywającej gniazdo mocowania celownika kolimatorowego kompatybilne z kolimatorami SIG SAUER Romeo Zero lub RMS bez żadnych przeróbek i modyfikacji, a więc P365XL jest bronią OR. Skrót w nazwie MS oznacza Manual Safety, czyli pistolet wyposażony jest  w bezpiecznik skrzydełkowy, W standardzie z pistoletami dostarczane są magazynki o pojemności 12 naboi.

 

Kaliber:

9mm Luger

Długość lufy:

94mm

Długość całkowita:

168mm

Skok gwintu:

Osada:

Chwyt: polimerowy

Pojemność magazynka:

12

Mechanizm spustowy:

Striker, XSeries Straight

Przyrządy celownicze:

XRAY3 Day-Nigth Optic ready

Waga:

588g

 

 

Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.


06934
Nowy produkt
2022-11-08
06934

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!