Karabinek CZ 457 Training Rifle 24" .22LR
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Karabinek CZ 457 Training Rifle 24" .22LR

Indeks: 01573

Cena katalogowa: 3 050,00 zł Brutto

Nasza cena: 2 970,00 zł Brutto

2 414,63 zł Netto

(2 970,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 2 790,00 zł
(dnia 24.03.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Karabinek CZ 457 Training Rifle - opis produktu

Karabinek CZ 457 Training Rifle w kalibrze .22LR todoskonały wybór dla początkujących strzelców, którzy rozpoczynają przygodę z tym sportem. Model 457 Training Rifle występuje tylko w wersji dla prawo ręcznych strzelców, wyposażony jest w lufę o lekkim profilu i osadę zwysokiej jakości drewna orzechowego.


Cechy
:

-Bezpiecznik dwupozycyjny typu Push-To-Fire
- Boczne zwolnienia zamka
-Możliwość otwarcia zamka i odciągnięcie nawet przy zabezpieczonej  broni
- Wskaźnik napiętej iglicy
- Regulowany spust w przedziale 11,1-14 N
- Odciążony mechanizm bijnikowy w celu zwiększenia szybkości oraz redukcji wibracji
- Nowy typ łożyskowania (beddingu) lufy
- Kąt otwarcia zamka 60 stopni
- Nowe ergonomiczne osady
- Łatwa wymiana lufy w przypadku zmiany kalibru
- Lufa kuta na zimnoWypinany magazynek na 5 naboi (oprócz modelu CZ 457 JaguarGwint na końcu lufy 1/2 cala x 20 TPI do montażu urządzeniawylotowego.
- Skok gwintu lufy 1:16cala
- Precyzyjnie wykonany karabinek CZ 457 Training Rifle  
- Elementy karabinka CZ 457 Training Rifle takie jak osada i komorazamkowa zostały bardzo dobrze ze sobą spasowane, co ma wpływ na długoterminową dokładność i stabilność mocowania mechanizmu wkolbie.


Model CZ 457 Training Rifle wyposażono w lufę kuto na zimno, która gwarantuje doskonałą powtarzalność i precyzję strzałów oraz ogromną trwałość.
Dodatkowo seria CZ 457 ma ulepszony system modułowy, który umożliwia na korzystanie z luf różnych kalibrów z poprzedniej serii CZ 455, których wymianę można przeprowadzić przy pomocy mini zestawów rusznikarskich. Takie rozwiązanie zapewnia strzelcowi indywidualne dopasowanie broni do swoich potrzeb.
Nowym elementem zastosowanym w tym modelu karabinka jest wskaźnik napiętej iglicy, który ułatwia szybkie sprawdzenie stanu broni.  Kolejnym nowatorskim rozwiązaniem jest wygodny system wyjmowania zamka, bez konieczności wciskania języka spustowego, co znacząco przyspiesza częściowe rozkładanie broni. Skrócony obrót dźwigni przeładowania w karabinku CZ 457
Producent w modelach CZ 457 zastosował dźwignię przeładowania ze skróconym obrotem do 60°, dzięki czemu przeładowanie jest płynniejsze i szybsze.
Dodatkowo takie rozwiązanie jest korzystniejsze dla strzelców wykorzystujących na swojej broni celowniki optyczne.
W karabinkach z rodziny CZ 457 zastosowano nowy mechanizm spustowy, który umożliwia regulację siły spustu w zakresie od 8 do 15 N oraz długości jegodrogi 0,5-7 mm. Producent zmodernizował również konstrukcję iglicy, której ciężar został zmniejszony blisko o 60%, co skutkuje szybszym zbiciem i mniejszym wstrząsem po wystrzale.
Wszystkie metalowe części CZ 457 posiadają niezwykle trwałe wykończenie antykorozyjne. Karabinek zasilany jest z wyjmowanego magazynka o pojemności 5 nabojów. Standardowe bączki (dwa z przodu) pozwalają na mocowanie pasa lub dwójnogu.Specyfikacja techniczna:

Kaliber: .22 LR (Long Rifle)
Pojemność magazynka: 5szt.
Typ spustu:dwustopniowy
Ilość bezpieczników: 1
Typ zabezpieczenia: bezpiecznik nastawny
Długość całkowita: 1085mm
Długość lufy: 630mm
Masa: 3100g01573
Nowy produkt
2022-09-26
01573

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!