Karabinek CZ 457 Thumbhole 20" .22LR
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Karabinek CZ 457 Thumbhole 20" .22LR

Indeks: 01571

Cena katalogowa: 3 900,00 zł Brutto

Nasza cena: 3 820,00 zł Brutto

3 105,69 zł Netto

(3 820,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 3 590,00 zł
(dnia 24.03.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Karabinek CZ 457 Thumbhome .22LR - opis produktuCZ 457 Thumbhole .22 LR to karabinek sportowy do strzelania rekreacyjnego wyposażony w laminowaną osadę z orzecha włoskiego, pływającą lufę z kompensatorem oraz komorę nabojową typu match. W tym karabinku zastosowywano ergonomiczną osadę thumbhole z teksturowanym chwytem pistoletowym oraz przestrzenią na kciuk. Łoże thumbhole zapewnia lepszą kontrolę i stabilizację karabina podczas strzelania w postawie siedzącej lub górnej.
Kształt chwytu oraz kolby są wzorowane na modelach wyczynowych karabinków sportowych używanych przez strzelców olimpijskich.

Karabinek ma kutą na zimno pływającą lufę o długości 510 mm, która gwarantuje doskonałą powtarzalność i precyzję strzałów oraz ogromną trwałość. Na zakończeniu lufy zastosowano kompensator, który poprawia celność oraz redukuje odrzut do nieodczuwalnego poziomu.

Nowym elementem zastosowanym w serii CZ 457 jest wskaźnik napiętej iglicy, który ułatwia szybkie sprawdzenie stanu broni. Kolejnym nowatorskim rozwiązaniem jest wygodny system wyjmowania zamka, bez konieczności wciskania języka spustowego, co znacząco przyspiesza częściowe rozkładanie broni.

W CZ 457 użytkownik ma także możliwość wyjęcia zamka i rozładowania broni na włączonym bezpieczniku. W karabinku zastosowano nowy mechanizm spustowy, który umożliwia regulację siły spustu w zakresie od 8 do 15 N oraz długości jego drogi 0,5-7 mm. Producent zmodernizował również konstrukcję iglicy, której ciężar został zmniejszony blisko o 60%, skutkuje to szybszym zbiciem i mniejszym wstrząsem po wystrzale.

Użytkownicy docenią również wyraźnie zredukowany kąt obrotu (o 30°) dźwigni przeładowania, co pozwala na komfortowe korzystanie z lunet o dużym okularze lub niskim montażu. Wszystkie metalowe części CZ 457 posiadają niezwykle trwałe wykończenie antykorozyjne.

Karabinek zasilany jest z wyjmowanego magazynka o pojemności 5 nabojów. Karabin nie posiada mechanicznych przyrządów celowniczych, użytkownik może jednak zamontować wybraną optykę na szynie Picatinny. Standardowe bączki pozwalają na mocowanie pasa stabilizująego lub dwójnogu.


Specyfikacja techniczna:

Pojemność magazynka: 5 szt.
Typ spustu: jednostopniowy
Typ zabezpieczenia: bezpiecznik manualny
Długość całkowita: 1020 mm
Długość lufy: 510 mm
Masa: 3610 gSprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.


01571
Nowy produkt
2022-09-26
01571

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!