Karabinek H&K 416 .22
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Karabinek H&K 416 .22

Indeks: 05883

Cena katalogowa: 3 550,00 zł Brutto

Nasza cena: 3 550,00 zł Brutto

2 886,18 zł Netto

(3 550,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 3 550,00 zł
(dnia 13.06.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Karabinek H&K 416 .22 - opis produktu

 

Karabinek H&K 416 .22 jest zaprojektowany i wykonany w sposób całkowicie niezależny od swojego pierwowzoru. Z jednym zastrzeżeniem – na płaszczyźnie użytkowej ma dokładnie odtwarzać ergonomię i mechanikę HK416, broni używanej i cenionej na całym świecie przez jednostki specjalne. Karabin w kalibrze .22 LR różni się konstrukcyjnie od podobnej broni zasilanej amunicją 5,56 NATO lub .223 Remington. Otrzymujemy zamek swobodny blowback z całym modułem osadzonym w komorze nabojowej zewnętrznie identycznej z AR i powiązany z doskonałą lufą Lothar Walther. Dzięki temu karabin jest celny i praktycznie bezawaryjny. Upper wykonany ze stopu aluminium został uzupełniony hanguardem z długą szyną picatinny i systemem M-LOK. W broni możemy zamontować tłumik. Opcja jest w ciekawy sposób uzupełniona możliwością regulacji oporu zamka i dostosowania go do słabszego naboju poddźwiękowego przy pomocy dołączonego klucza. Broń do treningu, sportu i rekreacji ze słabszą i znacznie tańszą amunicją .22 LR nie wymaga szczególnego polecenia. Tym bardziej karabin sygnowany przez HK i zaprojektowany we współpracy z ciesząca się zasłużoną renomą firmą Umarex, której doświadczenie w realizacji tego typu wyzwań jest znane.
 

Specyfikacja techniczna:

Kaliber: 22LR
Długość lufy: 406,4mm
Długość całkowita: 820mm
Pojemność magazynka: 20
Mechanizm spustowy: jednooporowy
Przyrządy celownicze: mechaniczne składane
Waga: 2590g
  

Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.

05883
Nowy produkt
2023-02-13
05883

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!