Strzelba półaut. Beretta A400 Xplor Action
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Strzelba półaut. Beretta A400 Xplor Action

Indeks: 00355

Cena katalogowa: 7 200,00 zł Brutto

Nasza cena: 6 890,00 zł Brutto

5 601,63 zł Netto

(6 890,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 6 890,00 zł
(dnia 30.05.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Strzelba Beretta A400 Xplor Action - opis produktu

 

Strzelba Beretta A400 obejmuje wszystkie zalety rewolucyjnej koncepcji całej grupy modelowej –   błyskawiczna praca zamka, nisko-profilowa szyna, lekkość, niezawodność oraz bezkompromisowy wygląd, połączenie klasyki z nowoczesnością. Jednym zdaniem Beretta A400 Xplor Action określa wszechstronność w grupie półautomatów. Technologia Blink pozwala strzelbom z serii A400 na oddanie czterech strzałów w czasie krótszym niż jedna sekunda w sposób niezawodny bez zacięć. Jest to jedna z najszybszych strzelb półautomatycznych dostępnych obecnie na rynku z seryjnie produkowanych. Wykonana z nowoczesnych stopów baskila w kolorze brązu zachowuje klasyczny wygląd. Model A400 Xplor Action wychodzi poza klasę nowoczesności dając strzelcowi możliwość śledzenia dokładnej pracy i przebiegu treningów po przez zamontowany Gunpod czyli cyfrowy wyświetlacz zaprojektowany dla większej kontroli treningów, wyświetlacz pokazujący między innymi – temperaturę powietrza, ciśnienie naboju i ogólną liczbę wystrzelonych pocisków. Kolejnym rewolucyjnym aspektem wprowadzonym do modelu A400 jest system redukcji odrzutu w postaci hydraulicznego amortyzatora, który podobnie jak w nowoczesnych samochodach absorbuje każde nagłe uderzenie dając strzelcowi możliwość oddawania płynnych strzałów. Optymalna geometria strzelby sprawdza się podczas składu szybkiego podczas zawodów a specjalny opatentowany stop, trójstopniowej stali opracowany przez firmę Beretta to specjalna mieszanka o wysokiej odporności na odkształcenia będąc przy tym wyjątkowo lekka.


Specyfikacja techniczna:

Kaliber: 12/76
Długość lufy: 660/710/760mm
Długość całkowita: Zależnieod wersji
Osada: drewno
Mechanizm spustowy: Chromowany spust
Przyrządy celownicze: Muszka metal bead
Waga: 3300g
 


Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.

Beretta
00355
Nowy produkt
2022-09-26
00355

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!