Karabinek POF Rebel 22
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Karabinek POF Rebel 22

Indeks: 01596

Cena katalogowa: 3 990,00 zł Brutto

Nasza cena: 3 990,00 zł Brutto

3 243,90 zł Netto

(3 990,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 3 990,00 zł
(dnia 23.06.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Karabinek POF Rebel  - opis produktu

 

Patriot Ordnance Factory, Inc (POF-USA) to wiodący producent broni palnej z siedzibą w Phoenix w Arizonie. Produkty POF są doceniane przez wszystkich strzelców na całym świecie, ze względu na jedne z najlepiej wykonanych karabinków bazujących na platformie AR15. Ponato broń od POF od zawsze cechuje duża precyzja i celność przy niesamowitej kulturze pracy karabinków DI oraz DP. Kształt ich karabinków jest synonimem jakości i niepowtarzalności.

DI zostało uzupełnione regulowanym, dziewięciopozycyjnym blokiem gazowym z prostą rurką niwelującą przegrzanie w krytycznych miejscach wygięcia. Nakrętka mocująca lufę została powiększona, jest znacznie sztywniejsza i dzięki wykonaniu ze stopu aluminium spełnia rolę radiatora odprowadzającego ciepło z przestrzeni stożka przejściowego. Kolejną modyfikacją jest rowkowanie komory nabojowej. POF określa to jako E2 dual-extraction. Cztery kanały odprowadzają część gazów prochowych wyrównując ciśnienie i w pewien sposób wypychają łuskę wspomagając pazur wyciągu. Koncepcja nawiązuje do znanych, sprawdzonych i nieco zapomnianych rowków Revellego. Kinetyka pracy suwadła została poprawiona dzięki zastosowaniu dwóch oryginalnych rozwiązań: łożyskowanego trzpienia sterującego i zręcznie przedłużonej rury buforowej. Ograniczenie tarcia na krzywce w sposób oczywisty poprawia sprawność działania rygli zamka. Występ rury buforowej pozwala liniowo prowadzić suwadło eliminując próg pomiędzy komorą zamkową i zespołem oporopowrotnym.

Komora spustowa, lower POF Gen 4, jest niższa, ma mniejszą masę, powiększony kabłąk osłony spustu, zdublowane manipulatory i znacznie zmodyfikowaną ergonomię. Chwyt pistoletowy jest bardziej pionowy, zgodny z obowiązującą obecnie tendencją w designie AR. POF stosuje ciekawie zaprojektowaną podkładkę mocowania rury buforowej z obrotową szybkozłączką QD do mocowania zawiesia.

Poza tym: doskonała lufa, ciekawe urządzenie wylotowe, popularny kaliber i jedna z najlepszych małych kolb Mission First Tactical Minimalist przekonują, że Renegade+ Rifle jest po prostu gruntownie przeprojektowanym karabinem AR DI stanowiącym jedno z najlepszych rozwinięć koncepcji Stonera.


Specyfikacja techniczna:

Producent: POF
Masa: 2,86 kg
Kaliber: 5,56 mm NATO, .223 remington
Długość: 86,3cm
Skok gwintu: 1:8
Urządzenie wylotowe: kompensator 3 komorowy
Długość lufy: 16,5"
Materiał lufy: Stal 4150 chromowo molibdenowo wanadowa
Wykończenie lufy: azotowanie
Blok gazowy: regulowany, dziewięciopozycyjny
Łoże: MLOK
Napinacz: obustronny
Mechanizm spustu: 3,5 lbs MATCH GRADE
Bezpiecznik: obustronny bezpiecznik manualny
Gwarancja: 2 lata
Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.

POF USA
01596
Nowy produkt
2022-09-26
01596

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!