Strzelba półaut. Benelli M2 Speed 26"
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Strzelba półaut. Benelli M2 Speed 26"

Indeks: 04862

Cena katalogowa: 8 990,00 zł Brutto

Nasza cena: 8 990,00 zł Brutto

7 308,94 zł Netto

(8 990,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 8 990,00 zł
(dnia 22.06.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Strzelba Półautomatyczna Benelli M2 Speed 26” - opis produktu

 

Strzelba Półautomatyczna Benelli M2 Speed posiada powiększony port ładowania, podcięty w znacznie większym stopniu niż wcześniejsze konstrukcje. Dzięki temu ładowanie magazynka stało się jeszcze prostrze, bardziej intuicyjne i szybsze. Powiększono manipulatory tj. przycisk zrzutu zamka, rączkę przeładowania zamka i bezpiecznik przetykowy. Magazynek ma teraz pojemność 12 naboi (dla amunicji 12/70) i połączony jest z lufą na nowo zaprojektowanym krzyżakiem, który zwiększa sztywność konstrukcji. Chwyt pistoletowy i czółenko mają mniejszą średnicą, co ułatwia ich poprawne uchwycenia. Dodatkowo zostały one pokryte struktura Air Touch, która zwiększa ich przyczepność do dłoni. Nawet jeśli są one mokre lub brudne. Sama broń została przeprojektowana zgodnie z dominującym w Benelli nowym designem. Dodano także dwie technologię, zapewniające jeszcze lepsze panowanie nad bronią oraz wygodę obsługi. Pierwsza to wykończenie AirTouch, którym pokryty jest chwyt kolby oraz łoże przednie. Zapewnia to pewne trzymanie broni, przy jednoczesnym podniesieniu komfortu użytkowania. Drugie rozwiązanie to system redukcji odczuwalnego przez strzelca odrzutu, czyli ComforTech. Składa się on ze specjalnie zaprojektowanej kolby, która posiada wycięcia w kształcie szewronów. Otwory te wypełnione są specjalnym elastomerem, którego zadaniem jest pochłanianie części energii przekazywanej na strzelca. Sama kolba zwieńczona jest stopką z tego samego materiału, co jeszcze bardziej potęguje możliwości rozproszenia energii.


Specyfikacja techniczna:

Kaliber: 12x76
Długość lufy: 660mm
Długość całkowita: 1020mm
Osada: Stała kolba polimerowa
Pojemność magazynka: 12
Przyrządy celownicze: Muszka światłowodowa
Waga: 3400g

 

Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.

Benelli
04862
Nowy produkt
2022-12-23
04862

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!