Karabin PWS MK111 PRO 11,85"
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Karabin PWS MK111 PRO 11,85"

Indeks: 06564

Cena katalogowa: 9 490,00 zł Brutto

Nasza cena: 9 490,00 zł Brutto

7 715,45 zł Netto

(9 490,00 zł szt.)

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni wyniosła 9 490,00 zł
(dnia 26.05.2024)

Sprzedaż broni i amunicji jest prowadzona tylko stacjonarnie. W celu uzyskania informacji o dostępności zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt:   

690 915 815   

 sklep@dzikarz.pl

local_shipping Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 300 złotych.

Karabin PWS MK111 PRO 11,85"

 

MK 111 PRO PISTOL jest niezwykle sprawnym, małym karabinem AR z przyczyn formalnych nazywanym na rynku amerykańskim pistoletem. Na rurze buforowej kolby umieszczono gniazdo drugiego magazynka, stanowiące dodatkowo niewielkie podparcie broni na ramieniu. Element można bardzo łatwo zdemontować i zastąpić dowolną standardową kolbą AR. Podstawową zaletą MK 111 PRO jest jego manewrowość i system długiego skoku tłoka PWS uzupełniony regulowanym blokiem gazowym. Niezawodność, mała masa i niewielkie rozmiary, a jednocześnie skuteczność i celność w granicach 100 m predestynują tę broń do sportowych strzelań dynamicznych i użytku służbowego. Krótki AR z kolbą pistoletową z gniazdem dodatkowego magazynka i możliwością łatwego montażu standardowej kolby AR. Mała masa i doskonała manewrowość broni. PWS Long Stroke Piston System gwarantuje pewne przeładowanie i nie powoduje przedmuchów gazów prochowych do komory zamkowej. Trójpozycyjny regulator bloku gazowego pozwala precyzyjnie dostosować energię przeładowania. Komora nabojowa .223 Wylde umożliwia bezproblemowe stosowanie amunicji .223 Remington i wojskowej 5,56x45 NATO. Pełna osłona lufy, szyna picatinny i wygodny system M-LOK pozwalają zamontować na broni dowolne wyposażenie nie naruszając ergonomii chwytu. Lufa 11,85” z gwintem 1:8 jest zoptymalizowana pod kątem różnej amunicji i zapewnia skuteczną celność w granicach krótkiego i średniego dystansu strzelań. MK 1 PRO zachowuje pełen standard funkcjonalny i użytkowy karabinów platformy AR z wyjątkiem dopychacza naboju w komorze.

 

Kaliber:

5,56x45mm

Długość lufy:

301mm

Długość całkowita:

710mm

Skok gwintu:

1:8

Osada:

Kolba stała, rozwiązanie pistoletowe z gniazdem dodatkowego magazynka, chwyt bravo company usa pistol grip

Pojemność magazynka:

 

Mechanizm spustowy:

Mil-spec enhanced, regulowany 2,5-3kg

Przyrządy celownicze:

 

Waga:

2860g

 

 

Sprzedaż broni wyłącznie w sklepie stacjonarnym po okazaniu odpowiedniego pozwolenia.

Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt tel. 690-915-815 lub 91-434-47-48.

06564
Nowy produkt
2022-09-26
06564

Dostawa

Wysyłki realizowane są w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się nadać tego samego dnia. Towary nie są wysyłane w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy. Jeśli wystąpiłaby sytuacja, w której dostawa miałaby być opóźniona, poinformujemy o tym telefonicznie bądź mailowo. Dostawy realizowane są za pośrednictwem kuriera DPD oraz Paczkomatów InPost. Gwarantujemy darmowa dostawę dla zamówień powyżej 300 zł.

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi zasadami klient ma prawo do odstąpienia od umowy, w przypadku gdy umowa zawarta została na odległość. Można zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez Internet reguluje Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014r. 

Informacje o zwrocie towaru

Chcąc odesłać towar, prosimy uprzednio poinformować nas o tym mailowo, mogą Państwo również wykorzystać formularz zwrotów, który znajduje się na naszej stronie. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkty nie mogą nosić śladu użytkowania. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący. 

Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz z dołączonym dowodem zakupu.

Zwrot należności wykonany zostanie w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Pieniądze zwrócone zostaną zgodnie z pierwotną formą płatności dokonaną podczas zakupów. W przypadku gdy przesyłka nadana była za pobraniem, prosimy o podanie nr konta oraz danych na które zwrócić należność.

Voucher zakupowy - prezent dla myśliwego lub strzelca

Krótko, zwięźle i na temat - porady od sklepu dzikarz.pl

Chcesz zrobić pozwolenie na broń? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jeżeli będziesz potrzebował porad - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Czyszczenie broni - krótki poradnik od Riflecx!

Prosty poradnik czyszczenia broni stworzony przez fachowców.

Pamiętaj! Już 24 września pierwszy Dzikarz Shooting Day!

Strzelnica Batalion w miejscowości Chociwel, godz.: 10:00 - 15:00.

Przetestuj kilkadziesiąt jednostek broni najlepszych producentów!

ZAPISY!